Email : servis@beykozarcelikservisi.net
Tel : (0216) 566 91 92

Soğuksu Arçelik Servisi

Beyaz eşya bakım onarım hizmeti sunan Soğuksu Arçelik servisi faaliyetlerine hiç ara vermeden başarılı bir şekilde kaliteli hizmetine devam etmektedir. Hizmet yolundaki yeniliklere her geçen gün yenisini ekleyen servisimiz teknolojik tüm gelişimleri yakından takip eder ve sürekli kendisini geliştirir ve yeniler. Her konuda bilgi sahibi olan Soğuksu Arçelik servisi alanında uzman ve profesyonelleşmiş ve tam bir takım ruhu ile çalışan personelleri ile 7/24 saat boyunca siz değerli müşterilerimizin tüm mağdur olduğu anlarda yanındadır.

Arızalanan buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ocak, klima ve kombi gibi cihazlarınızın olası arıza durumlarında servisimiz sizlere bir telefon kadar yakındadır.

gumussuyu-arcelik-servisiGümüşsuyu Arçelik Servisi

Nerede olursanız olun Gümüşsuyu Arçelik servisi sizlerin yanındadır. Tüm bölge genelinde servis imkanları sunan servisimiz 365 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Bizler ihtiyaç duyduğunuz beyaz eşya klima ve kombi gibi cihazların tüm gereksinimlerini karşılamak için varızdır. Her zaman arkamızda memnun müşteri bırakmayı hedef ve ilkemiz haline getirdik. Almış olduğu görevi başarılı ve kaliteli bir şekilde yapıp sizlere sunan servisimiz yapmış olduğu işin ciddiyetinin farkındadır ve bu yüzden de gece gündüz demeden çalışmalarına devam etmektedir.

Gümüşsuyu Arçelik servisi piyasa altında tutuğumuz fiyatlarımız ve yapmış olduğumuz işin 1 yıl süre ile arkasında duruşumuz ile kendimizi ispatlamış ve kanıtlamıştır. Servisimize her konuda güvenebilir ve cihazlarınızı gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.

Göztepe Arçelik Servisigoztepe-arcelik-servisi

Beyaz eşya bakım onarım montaj ve de montaj işlemlerini başarılı bir şekilde yapan Göztepe Arçelik servisi her geçen gün başarıdan başarıya koşarak aranılan bir numaralı servis olmuştur. Tüketicilerimizin kullanmış olduğu buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ankastre, klima ve kombi gibi cihazların çıkarmış olduğu sorunları en iyi bakım onarım işlemlerini sağlayarak hizmetlerindeki başarıyı kanıtlamıştır.

riva-arcelik-servisiRiva Arçelik Servisi

Her zaman mükemmeliyetçi anlayışıyla hizmetini sunan Riva Arçelik servisi başarısının sırrını kullanmış olduğu malzemelerin kalitesine bilinilirliğine ve profesyonel işçiliğine bağlamaktadır. 20 yıllık servis tecrübemizi de arkamıza alarak hizmet sektöründeki yerimizde saymıyoruz. Her geçen gün daha uzun yollar sarf ederek başarılı işlerin peşinden koşmaya siz değerli müşterilerimizin sayesinde devam etmekteyiz. Servisimiz sizlere bir telefon kadar yakındır. Yapmanız gereken çağrı merkezlerimizi aramak veya çağrınızı bırakmak.

Her zaman gülen yüzleriyle sizleri karşılayan personellerimiz sizlere tekrar dönüş yapıp gerekli tüm bilgilerinizi kayıt altına almaktadır. en yakın gezici tam donanımlı servis araçlarımız sizlerin vermiş olduğu adres doğrultusundan yola çıkarak civarı gün içerisinde kaliteli hizmetimizi ayağınıza kadar getirmektedir.

Mahmut Şevket Paşa Arçelik Servisi

Yerinde müdahale ile cihazlarınızın arızasını anında tespit eden Mahmut Şevket Paşa Arçelik servisi vermiş olduğu doğru kararları ve teşhisleri sayesinde hiç vakit kaybetmeden cihazlarınızın bakımını onarımını yapar ve sizlere sapa sağlam çalışır bir vaziyette teslim ederler. Sizlerde kaliteli ve başarılı bir teknik servis istiyorsanız hiç düşünmeden ve vakit kaybetmeden çağrı merkezlerimizi aramalısınız.

polonezkoy-arcelik-servisiPolonezköy Arçelik Servisi

Polonezköy Arçelik servisi tüketicilerimizle sürekli iletişimde kalmaktayız. Onların bizlerden istedikleri kalite, güven, destek, ekonomik fiyat, kalıcı çözüm gibi beklentilerin hepsini bir arada sunmaktan onur duymaktayız. Polonezköy Arçelik servisi kendimize baş ilke olarak “müşteri odaklı ol” ilkesini kabul etmişiz. Her müşteriye eşit olarak davranmakta ve etik ilkelerin hiçbirinin dışına çıkamamaktayız.

Yorumlar

Yorum