Email : servis@beykozarcelikservisi.net
Tel : (0216) 566 91 92

Rüzgarlıbahçe Arçelik Servisi

Rüzgarlıbahçe Arçelik servisi yapılan işlemlere 1 yıl boyunca servis garantili olup aynı sebepten kaynaklanan tekrar arıza durumunda ise ek ücret ödemeden servis hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizden 24 saat bizlere ulaşabilir sorunuzu bildirerek usta çağırabilirsiniz. Hizmet vermekte olan Arçelik servisimiz sizlere en kaliteli ve de güvenilir hizmeti sunmaktadır.

tokatköy arçelik servisiTokatköy Arçelik Servisi

Tokatköy Arçelik servisi  garanti süresi dolmuş tüm beyaz eşyalarınıza bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Dayanıklı tüketim malları grubuna giren buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, fırın, klima gibi beyaz eşyalarınız üretim sürecinden kullanıcıya ulaşana dek pek çok sağlamlık testinden geçirilir ve de bu testlere bağlı olarak garanti süreleri belirlenir. Çoğunlukla garanti süreleri dolan cihazlarda arızalanmalar meydana gelme durumu çok sık görülmektedir. Yapılan bütün işlemlere ve eğer varsa değiştirilen parçalara 1 yıl boyunca servis garantisi vermekte, aynı sebepten kaynaklanan arıza tekrarları halinde ise ek ücret talep etmeden onarım hizmeti sağlamaktayız. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Kanlıca Arçelik Servisikanlıca arçelik servisi

Kanlıca Arçelik servisi tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım işlemleri büyük bir öz veri ile gerçekleştirilmektedir. Gün içerisinde çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak bırakmış olduğunuz arıza kayıtlarına en çabuk süre içerisinde geri dönüş yapılarak sizlere uzman ekip gönderilir. Ekibimiz adresinize gelerek ilk müdahaleyi yaparak sorunu tespit eder. Onaydan sonra makinenizi onarıma alan ustalarımız en kısa süre içerisinde cihazınızı çalışır bir şekilde teslime ederek montajını da ücretsiz olarak yaparlar.

Çamlıbahçe Arçelik Servisi

Çamlıbahçe Arçelik servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrik süpürgesi, ankastre ürünler gibi evlerinizde kullandığınız ve de hayatınızı kolaylaştıran bu cihazlar garanti sürelerinin bitiminden sonra zaman zaman arızalanabilir. İşinin ehli uzman ekip kadromuz ile adresinize gelerek sorunu yerinde tespit ederek sizlere kaliteli ve de güvenilir çözümler sunmaktayız. Çünkü kullanıma bağlı olarak yıpranan bu cihazların iç aksamların yapısında tahribatlar oluşabilir. Bunları yerinde ve doğru müdahale ile tespit eden teknik ekibimiz kısa süre içinde çözüme ulaştırarak makinenizi çalışır bir şekilde sizlere teslim ederler.

Baklacı Arçelik Servisi

Günün her saati çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak arıza kaydını bildirebilir istediğiniz gün için de randevu alarak usta temini hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm işlemler 1 yıl boyunca servis güvencesi altında olup aynı sebepten kaynaklanan arıza tekrarları halinde ise ek ücret ödemeden servis hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için günün her saati çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Son kez de sizin yanınızda deneyerek emin olunduktan sonra işlem sonlandırılır.

Yorumlar

Yorum