Email : servis@beykozarcelikservisi.net
Tel : (0216) 566 91 92

İletişim

Kalite ve başarısından asla taviz vermeyen Beykoz Arçelik servisi müşteri hizmetleri sektördeki adımlarını daha sağlam atarak varlığını daha nice uzun yıllar sürdürmek için büyük uğraşlar sarf etmektedir. Siz değerli tüketicilerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlayan teknik servisimiz ihtiyacınız olan cihazlarınızın arıza durumlarında yanınızdadır.

Beykoz Arçelik servisi Telefon numaralarıBeykoz Arçelik Servisi Telefon Numaraları

Dilediğiniz her an sizlerin yanı başında olan Beykoz Arçelik servisi tüm bölge genelinde sağlamış olduğu kaliteli hizmetlerini tam donanımlı gezici servis araçları ve uzman teknikerleri ile kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Bizler sizlere bir telefon kadar yakınız ve bu yüzdende tüm beklenti ve isteklerinizde bizleri arayabilir teknik destek alabilirsiniz.

Ev hanımlarının en büyük korkulu rüyası olan cihaz arızaları artık tarih olmaktadır. Günümüzde teknolojik yenilikleri en yakından takip eden teknik servisimiz sizler için her zaman en iyisini sağlamak için her geçen gün yenileniyor ve gelişiyor. Tek amaç sizlerin mağduriyetini en hızlı şekilde sonlandırmak ve çözüme kavuşturmaktır. Sağladığımız hizmetlerimiz her zaman kalite standartlarının üzerinde olmaktadır. Her zaman sağlıklı kaliteli ve en önemlisi de başarıyla çözüme kavuşturduğumuz tüm cihazlarınızın garantisi firmamız tarafından bir yıl boyunca sağlanmaktadır.

Beykoz Arçelik Servisi Müşteri Hizmetleri

TSE belgeli hizmet kalitemiz 1991 yılından bu yana hep aynı kararlılıkta ve aynı çizgide ilerleyerek günümüz gelişen teknolojik değerlerine ayak uydurarak sürekli yenilenmekte ve gelişmektedir. Beyaz eşya klima kombi teknik servisimiz tüm ihtiyacınız olan bakım onarım montaj tamir sökme takma hizmetlerini itina ile gerçekleştirip başarıyla sonuçlandırmaktadır. Teknolojik yenilikler ve yılların tecrübesini harmanlayıp ortaya her zaman başarılarını koyan uzmanlarımız yaşadığınız mağduriyetleri gidereceklerdir.

Bizler her daim sizlerle olmak için var gücümüz ile hizmet kalitesinin üzerinde hizmet sağlayarak sizleri her daim memnun ettik ve sizlerin taktirini kazandık. Bizlerin en büyük onur kaynağı olan tüketici memnuniyeti her işimizin en başında yer almaktadır. Teknik servisimiz uzman kadrosu ile her geçen gün bilgilerine bilgi ekleyerek geniş engin tecrübelere sahip olup sürekli araştırmacı kimliğimizi geliştiriyoruz. Bizler sağlamış olduğumuz başarılı ve kaliteli hizmetlerimizden dolayı her daim rakiplerimizden bir adım öndeyiz.