Email : servis@beykozarcelikservisi.net
Tel : (0216) 566 91 92

Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir sağlamış olduğu kaliteli hizmetlerine ara vermeden sürdürmekte olan Beykoz Arçelik servisi hizmetlerine her zaman sizlerin destekleri ve enerjisi ile devam ettirmektedir. Bizler başarılarımızı artırmak amacıyla tüm çalışma değerlerimizi geliştirmekteyiz. Teknolojik değerlerle her geçen gün yenilenen ve geliştiren teknik servisimiz sizleri memnun etmek amacıyla tüm imkanlarını fazlası ile kullanıp başarıyla sonuçlandırmaktadır.

Beykoz Arçelik servisiBeykoz Arçelik Servisi Hizmet Alanları

Siz değerli müşterilerimizin tüm mağdur zamanlarında anında yanı başınızda olan ailenizin teknik servisi olduğunu unutmamanız için ellerinden gelenin fazlasını yapan uzmanlarımız zamanında ve yerinde faliyetler gerçekleştirip alışkın olduğunuz sağlıklı yaşam koşullarını sizlere sağlamaktadır.

Yıllardır tek bir amaç uğruna hizmet sağlayan Beykoz Arçelik servisi arızalanan veya bakıma ihtiyaç duyan tüm beyaz eşya klima ve kombinizin ihtiyaç duyduğu tüm faliyetleri itina ile gerçekleştirmektedir. Hizmet politikamız her zaman %100 memnun ve mutlu müşteri portresi görmektir. Bu yüzdende teknik servis olarak üzerimize düşen tüm vazifeleri kusursuzca yerine getirmekteyiz.

Beykoz Arçelik servisi sektördeki varlığıyla ün yapmış olmanın avantajlarıyla ve uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdedir. Tüm yapmış olduğumuz hizmetlerimizi müşteri odaklı olarak yaparak müşterilerimizi her konuda hakim olmuş ve bilgilendirmiş olarak tüketicilerimizi bilgilendiririz. Her konuda bilgi ve tecrübe sahibi olan uzmanlarımız ve teknikerlerimiz ile hizmetlerimizi kalite standartlarının da üzerinde sağlamışızdır ve TSE onaylı hizmet sertifikamız ile sizlerin huzurundayız.

Beykoz Arçelik Servisi Çalışma Saatleri

Merkez teknik servisimiz 7 gün 24 saat boyunca sizlerle olup tüm beklenti ve isteklerinize karşılık vermektedir. İhtiyacınız olan kaliteli hizmetlerin fazlasını sağlayan servisimiz tüm bunları uzman teknikerleri ile gerçekleştirmektedir. Uzmanlarımız yıllardır sektördeki varlığını siz değerli müşterilerimize en iyisini sağlayabilmek adına sürdürmektedir. İşlerini her zaman büyük bir ustalık ile yapan teknikerlerimiz hiçbir zaman bugünün işini yarına bırakmazlar. Her zaman görevlerini layıkıyla yerine getirmektedirler. Her konuda engin tecrübe ve bilgi sahibi olan uzmanlarımız her türlü cihaz arızalarında sizlerin yanında olmaktadır.

Rutin günlük işlerimizin aksamaması için kendimize göstermiş olduğumuz özen ve dikkati cihazlarımızda göstermek zorundayız. Yıllık periyodik bakımlarını onarımlarını 6 ayda bir düzenli olarak yaptırmalısınız. Özellikle klimalar için periyodik bakımlar hem cihazın performansı açısından hem de sağlığınız açısından büyük önem taşır. Bakımı yapılan cihazların arızalanma ihtimali diğer cihazlara göre daha düşüktür. Ayrıca bakımı yapılan cihazlar bütçenize de enerji tasarrufu açısından katkı sağlayacaktır. Bakım kayıtlarınız için çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcileri aracılığı ile adres kaydı bırakabilirsiniz.