Email : servis@beykozarcelikservisi.net
Tel : (0216) 566 91 92

Çubuklu Arçelik Servisi

Çubuklu Arçelik servisi siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti güveni  sayesinde her geçen gün müşteri yelpazemizi genişletiyor ve teknik servis ailemizi büyütüyoruz. Bizleri sadece teknik servis için değil ihtiyaç duyduğunuz tüm arıza bakım ve onarım konularında aklınıza takılan tüm sorunlar da arayabilir cevaplarını alabilirsiniz. Uzmanlarımız diyor ki yılda en az 1 kere cihazlarınızın periyodik bakımlarını yaptırınız. Hem daha sağlıklı yaşam koşulları elde etmiş olursunuz hem de cihazlarınızın ömrünü uzatmış olursunuz.

pasabahce-arcelik-servisiPaşabahçe Arçelik Servisi

Paşabahçe Arçelik servisi her yapmış olduğu işin farkında olan ve işinin ciddiyetinin farkına varan servisimiz sizleri sizlerden çok düşünerek hareket eder. Cihazlarınızın sorunu ne olursa olsun markası ne olursa olsun hiç sorun değildir. Bizler varsak arıza veya sorun yoktur demektir. Her zaman ilkelerimize sahip çıkmışızdır ve her gün ilk servis olma sevinci ile işimize dört elle sarılıyoruz.

Örnekköy Arçelik Servisi ornekkoy-arcelik-servisi

Tüm bölge genelinde hizmet sunan Örnekköy Arçelik servisi yapmış olduğu başarılı işleri sayesinde ismini sayılı servisler arasında ilk sıralara yazdırmıştır. Servisimiz elektronik cihazlarınızda oluşacak olan her problemde yanınızdadır ve günün her saati ve her anı telefonun diğer ucunda sizlerin aramasını beklemektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, klima ve kombi gibi cihazların hayatımızdaki yeri çok farklı yerlerdedir.

goksu-arcelik-servisiGöksu Arçelik Servisi

Göksu Arçelik servisi bu yüzden de olmazsa olmazlarımız arasındadırlar bir ev hanımının kabusu olan ani cihaz bozulması tüm gününün boşa gitmesi demektir veya bozulan bir cihazın yerine bir başkası alınması demektir bu da bir sürü masraf demektir. Bizler yapmış olduğumuz kaliteli ve başarılı sonuçlarımız sayesinde hem sizleri masraftan kurtarıyoruz hem de yapmış olduğumuz cihazlarınızın ömrünü uzatıyoruz. Hem de az gelen elektrik faturalarınız sayesinde de yüzünüzü güldürüyoruz. Bizler her yapmış olduğumuz cihazlarınıza bir yıl süre ile işçilik garantisi veriyoruz ayrıca de dilediğiniz yedek parça veya aksesuar konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Anadolu Hisarı Arçelik ServisiAnadolu Hisarı Arçelik servisi

Anadolu Hisarı Arçelik servisi bizler siz değerli müşterilerimizin en iyisini hak ettiğini düşünüyoruz ve elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam ediyor gece gündüz demeden çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Servisimiz sizlere bir telefon kadar yakındır ve nerede olursanız olun hizmetimizi ayağınıza getirmeye hazırızdır. Yapmanız gereken çağrı merkezlerimizi aramak veya çağrınızı bırakmak. Ben bunların hiç birisiyle uğraşamam diyorsanız bizleri web sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

cengeldere-arcelik-servisiÇengeldere Arçelik Servisi

Çengeldere Arçelik servisi siz değerli müşterilerimizin desteğini alarak beyaz eşya bakım onarım montaj ve de montaj işlemlerinde canla başla çalışma azmi ile yıllardır hizmetimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli malzeme ve işçiliğimiz ile yapmış olduğumuz her işe bir yıl süre ile garanti vermekteyiz. Servisimiz güvenilir bir firma olarak diğer firmalardan  her zaman bir adım öndeyiz.

Yorumlar

Yorum