Email : servis@beykozarcelikservisi.net
Tel : (0216) 566 91 92

Acarkent Arçelik Servisi

Acarkent Arçelik servisi yapılan işlemlerde orijinal yedek parça kullanarak güven sağlamak adına 1 yıl garanti sunmaktadır. Müşterilerimizin her isteği emirdir. Bizler her markaya hizmet sunmakta ve her işlemi 30 günlük onarım gerçekleştirme süresine aykırı bir şekilde müşterilerimizi zor duruma sokmamak adına en fazla 7 gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Acarlar Arçelik Servisiacarlar-arcelik-servisi

Acarlar Arçelik servisi gerçekleştirdiği her işin arkasındadır. Kaliteli ve ekonomik fiyatlarımızla tercihleriniz arasında ilk sırada olmayı amaçlamaktayız. Sizlerin yapması gerekli olan tek şey firmamız ile iletişim numaralarından ya da çevrim içi çağrı merkezinden irtibat kurup servis kaydı bırakmaktadır. Siz sadece kayıt oluşturun geri kalan her şeyi biz sizin için halledeceğiz. Siz saygı değer müşterilerimiz bunlar için asla ve asla üzülmeyin. Acarlar Arçelik servisi donanımlı araçları ve yetenekli teknisyenleri ile sizlere en kısa zamanda kaliteli hizmet sunar.

Ortaçeşme Arçelik Servisiortacesme-arcelik-servisi

Ortaçeşme Arçelik servisi tüm bu süreçte en cazip fiyatlarımızla ve kapıda ödeme kolaylığıyla tüm müşterilerimizin beğenisini ve memnuniyetini almışızdır. Yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz ve kaliteli hizmetimiz sizlerin hizmetindedir. Nerede olursanız olun hiç düşünmeden ve tereddüt etmeden bizleri arayabilir. Başta güzel ilimiz İstanbul olmakla birlikte tüm bölge genelinde servis imkanlarımız mevcuttur ve tüm arızalarda işlerinin ustalığını ve maharetli ellerin becerisi ile sorunları sorun olmaktan kurtarıyor ve sizleri daha uzun dayanıklı cihazların sahibi yapıyoruz.

incirkoy-arcelik-servisiİncirköy Arçelik Servisi

İncirköy Arçelik servisi günlük ev yaşantınızın veya iş alanlarınızın her anında sizlerle olan beyaz eşyalarınızla ilgili yaşadığınız arıza bakım onarım işlemlerinde sizlere bir telefon uzaktadır. Cihazlar zamanla ilk gün ki performansını performansını kaybeder bu yüzden tüm elektronik cihazlarınızın periyodik bakımlarını 6 ayda bir düzenli olarak yaptırmalısınız. Hem sağlığınız hem de bütçeniz için farkı hissedeceksiniz.

Yalıköy Arçelik Servisiyalikoy-arcelik-servisi

Yalıköy Arçelik servisi her konuda bilgi ve donanıma sahip teknisyenlerimiz ve araçlarımızla siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti sunmaktadır. Yalıköy bölgesinde kaliteli servis hizmetini gerçekleştiren teknik ekibimiz donanımlı araçları ve tedarikli yedek parçalarıyla bulunduğunuz bölgeye gelerek sizleri cihaz ile ilgili yarı yolda bırakmamaktadır. Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte başarılarını devam ettiren teknik servisimiz beyaz eşya alanında giderek uzmanlaşarak bu konuda kendini geliştirmiş ve tek serviste arıza tespitlerini doğru bir şekilde çözerek kaliteli bir servis olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

anadolu-kavagi-arcelik-servisiAnadolu Kavağı Arçelik Servisi

Beyaz eşya, klima, kombi ve küçük ev aletleriyle alakalı yaşadığınız arızalar ve bakım için Anadolu Kavağı Arçelik servisi çağrı merkezini arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini hedef alarak gerçekleştirilen teknik servisimizde disiplinli ve güler yüzlü çalışma kadrosuyla her zaman tercih edilen bir servis olmuştur.

Anadolu Kavağı Arçelik servisi ekiplerine yaptıracağınız cihazlarınız artık sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Ev aletleri  teknik servisimiz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak ve fırın gibi cihazlarınızın bakımları yapılarak tüm cihazlarınızın uzun süreli ve performanslı çalışmalarını sağlamaktadır. İleride oluşabilecek arızaların önüne geçilerek sizleri bu konuda zor durumda bırakmadan servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 

Yorumlar

Yorum